Celebrity

Pse thuhet se David dhe Victoria Beckham i kanë dhënë fund miqësisë me Harry-n dhe Meghan-in

Shkruar nga Anabel

31 Korrik 2023

Pse thuhet se David dhe Victoria Beckham i kanë dhënë fund

Mes çifteve Victoria-David dhe Meghan-Harry duket se ka një përçarje.

David dhe Victoria Beckham, miq të vjetër të Princit Harry dhe Meghan Markle, dyshohet se janë akuzuar nga këta të fundit se kanë nxjerrë informacione për ta.

Tani, miqësia e tyre ka përfunduar, sipas një burimi anonim.

Burimi tha për The Mail on Sunday se David Beckham është "absolutisht i zemëruar". Akuzat supozohet se u bënë gjatë një telefonate të tensionuar mes çifteve.

Çifti Beckham ishin të pranishëm në dasmën e çiftit mbretëror në vitin 2018. Ata ishin "shumë mbështetës" për ardhjen e Meghan në Mbretërinë e Bashkuar, tha burimi.