Kinema & TV

Lista befasuese e aktorëve që mund të luanin Ken-in në vend të Ryan Gosling

Shkruar nga Anabel

26 Korrik 2023

Lista befasuese e aktorëve që mund të luanin Ken-in në vend

Ryan Gosling mund të jetë ose jo Ken-i juaj ideal në filmin e ri "Barbie", por një nga drejtueset e kastit të filmit ka treguar se kush tjetër mund ta kishte marrë rolin.

Në një intervistë me Vanity Fair, Allison Jones tregoi se kush tjetër mund t'i ishte bashkuar Barbie-t në shtëpinë e saj të ëndrrave.

Sipas Jones, kufizimet për shkak të Covid në atë kohë nënkuptonin që aktorët do të kalonin tre muaj në Londër, ku u filmua një pjesë e madhe e filmit. Prandaj Bowen Yang, Dan Levy dhe Ben Platt ishin jashtë garës për të luajtur rolin.

Lista befasuese e aktorëve që mund të luanin Ken-in në vend
Ben Platt, Bowen Yang dhe Dan Levy.

"Ata ishin, nuk po bëj shaka, me të vërtetë të mërzitur që nuk mund ta luanin rolin," tha ajo.

Lista befasuese e aktorëve që mund të luanin Ken-in në vend

Dhe ata nuk ishin të vetmit që kërkuan këtë rol. “Simu Liu po vdiste të bëhej Ken, Zoti e bekoftë”, tha Jones për aktorin që më në fund u zgjodh si një nga Ken-ët.