Instagramming

Arbenita reagon pas arrestimit të Feros: ‘Unë besoj në drejtësi’

Shkruar nga Anabel

15 Korrik 2023

Arbenita reagon pas arrestimit të Feros: ‘Unë besoj në

Modelja Arbenita Ismajli ka reaguar për herë të parë pas arrestimit të Feros për dhunë në familje.

Përmes një postimi në Instagram, modelja tha: “Ju faleminderit për kujdesin dhe mbështetjen. Unë dhe Nina jemi mirë. Unë besoj në drejtësi!”

Arbenita reagon pas arrestimit të Feros: ‘Unë besoj në

Fero u arrestua për dhunë në familje. Sipas raportit të policisë, ai dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj partneres së tij, Arbenitës.

Kjo e fundit, e shqetësuar dhe në gjendje të rëndë, u largua nga banesa ku bashkëjetonte me Feron dhe vajzën e tyre, Ninën, dhe kërkoi ndihmën e policisë.