Sex

KODI I KUQ: Shqiptarët tregojnë situatat më të sikletshme gjatë seksit

Shkruar nga Anabel

8 Korrik 2023

KODI I KUQ: Shqiptarët tregojnë situatat më të sikletshme 
Mbrëmë (7 korrik 2023), e premtja u skuq nga rrëfimet e ndjekësve të Anabel, të cilët na treguan historitë më të sikletshme gjatë seksit dhe disa nga situatat ishin këto:
 
“Rrëshqita në tualet pas seksit oral”
 
“Gazra gjatë seksit”
 
“U përplasa në xham ndërkohë që po shkonim në dhomën e gjumit”
 
“Ai më kërkon të bërtas, por unë s’e ndiej”
 
“Më kapi fëmija duke kryer marrëdhënie seksuale”
 
“Ngeca në banjë dhe i kërkova vajzës së vogël të më hapte derën”
 
“Na kapën mat prindërit e saj”
 
“I thashë bashkëshortit ndërkohë që po bënim seks: “Zemër, nesër duhet të zgjohemi herët se fëmijët janë për shkollë”
 
“Ramë nga krevati dhe u mekëm nga të qeshurat”
 
“Ishim në parkingun e një lokali dhe roja, i cili na shihte nga kamerat, erdhi drejt nesh dhe që prej asaj dite nuk shkuam më kurrë tek ai lokali”
 
“E gërvishta padashje me thonj tek organi gjenital, më pas i gjuajta me bërryl në fytyrë”
 
“Më pyeste gjatë seksit: “A ke e ke bërë ndonjëherë këtë” dhe unë iu përgjigja të gjitha herët “po”
 
“I kafshova penisin padashje”

Artikuj të sugjeruar: