Celebrity Style

Java e Modës në Paris: Shakira vjedh vëmendjen me pallton e çuditshme

Shkruar nga Anabel

6 Korrik 2023

Java e Modës në Paris: Shakira vjedh vëmendjen me pallton e

Pamja e fundit e Shakira-s kërkon të thotë diçka.

Të mërkurën, këngëtarja kolumbiane, 46 vjeç, doli me një pallto të bardhë Viktor & Rolf me fjalën "JO" (NO) gjatë Javës së Modës në Paris.

Dalja në Javën e Modës vjen pas ndarjes së saj nga ish-Gerard Piqué.

Palltoja është pjesë e koleksionit Vjeshtë/Dimër 2008 dhe është e zbukuruar me fije ari dhe detaje kristalesh të bardha.

Java e Modës në Paris: Shakira vjedh vëmendjen me pallton e

Fansat nisën duke spekuluar për simbolikën e mundshme pas veshjes së saj.

“Ndoshta kjo do të thotë se është koha e mirë për të dëgjuar këngën epike të Shakira-s, ‘No’," sugjeroi një ndjekës.

Java e Modës në Paris: Shakira vjedh vëmendjen me pallton e

Një tjetër spekuloi se këngëtarja mund të jetë duke i dërguar një mesazh të fshehtë ish-it të saj, Gerard Piqué.