Marredhenie

Disa ide për takime romantike tani në stinën e verës

Shkruar nga Anabel

16 Qershor 2023

Disa ide për takime romantike tani në stinën e verës
Getty Images

Takimet romantike janë të bukura në çdo stinë, ndaj ja ku po të tregojmë disa sugjerime për të bërë një date të lezetshëm tani në verë.
 
Shkoni në një kantinë dhe provoni verëra të ndryshme

Një ditë në plazh

Provoni receta të reja koktejesh

Një recetë të re ëmbëlsire

Mos i thuaj “jo” një udhëtimi të shkurtër me varkë

Shihni një film në kinema

Osee një film në ambient të hapur

Një dush romantik së bashku

Bliji asaj lulet e preferuara

Zhytuni në pishina

Një piknik i këndshëm

Një xhiro me biçikletë

Vizito një vend të ri

Artikuj të sugjeruar: