Moda

Çantat e kësaj vere duken super cool dhe të kombinueshme

Shkruar nga Anabel

6 Qershor 2023

Çantat e kësaj vere duken super cool dhe të kombinueshme
Xin Xin/ Bustle


Aksesori më i rëndësishëm a.k.a çanta, këtë verë do të bëjë namin. Trendet e reja janë kaq fantastike dhe cool sa nuk gjejmë fjalë që të t’i përshkruajmë, vetëm mund të t’i ilustrojmë përmes fotove.
 
Këto janë modelet që do të shohësh kudo dhe do të të tërheqin të gjithë vëmendjen:

Çantat shportë

Çantat e kësaj vere duken super cool dhe të kombinueshme
Mango/ Miu Miu/ Bustle/ Xin Xin

Xhinse gjithandej

Çantat e kësaj vere duken super cool dhe të kombinueshme
Brandon Blackwoo/ Givenchy bag/ Bustle/ Xin Xin

Ngjyra vibrante

Çantat e kësaj vere duken super cool dhe të kombinueshme
Ferragamo/ Mansur Gavriel/ Bustle/ Xin Xin

Teksturë

Çantat e kësaj vere duken super cool dhe të kombinueshme
Bottega Veneta/ Alexis Bittar/ Bustle/ Xin Xin

Printe/lëkurë gjarpri

Çantat e kësaj vere duken super cool dhe të kombinueshme
Themoirè/ Gucci/ Bustle/ Xin Xin

Gold!

Çantat e kësaj vere duken super cool dhe të kombinueshme
Diesel/ Simon Miller/ Bustle/ Xin Xin

Xhepa, për më shumë hapësirë

Çantat e kësaj vere duken super cool dhe të kombinueshme
Altuzarra/ Homage Year/ Bustle/ Xin Xin

Motive florale

Çantat e kësaj vere duken super cool dhe të kombinueshme
Coach/ Loewe/ Bustle/ Xin Xin

Artikuj të sugjeruar: