Celebrity

Martesa në krizë? Thuhet se bashkëshorti ka tradhtuar Natalie Portman

Shkruar nga Anabel

5 Qershor 2023

Martesa në krizë? Thuhet se bashkëshorti ka tradhtuar Natalie
WireImage


Natalie Portman dhe bashkëshorti i saj, Benjamin Millepied thuhet se po përjetojnë një krizë në martesën e tyre, pasi ky i fundit e ka tradhtuar me një vajzë 25-vjeçare.
 
Sipas Page Six, burimet thanë se çifti u nda vitin e kaluar, por sërish ia dolën që ta rregullonin marrëdhënien. Por, martesa e tyre është hasur sërish me probleme, pasi Benjamin ka kaluar shuumë kohë me aktivisten Camille Étienne. Burimi në fjalë tha se: “Ata nuk janë ndarë, por po përpiqen ta bëjnë marrëdhënien të funksionojë. Ben po bën gjithçka ka në dorë që Natalie ta falë, pasi e do atë dhe familjen”.
 
Gjithashtu, burimi shtoi se aktorja është super private dhe fokusi kryesor për momentin është mbrojtja e fëmijëve nga një skandal i mundshëm.
 
Të tjera burime bënë të qartë se në fakt nuk ishte dhe aq sekret që Portman dhe i shoqi kanë probleme në çift dhe kjo u vu re në setin e filmit “May December”, ku për 23 ditë, njerëzit në set dëshmuan se dyshja është përballur me sfida. Gjithashtu, edhe në ‘Festivalin e Filmit’ në Kanë, sërish zërat qarkulluan dhe thanë se çifti vijon të ketë probleme.
 
Më pas, ata të dy, u fotografuan në koncertin e Beyoncé në Paris, më 26 maj.

Martesa në krizë? Thuhet se bashkëshorti ka tradhtuar Natalie
MEGA

Të tjera fotografi qarkulluan, në të cilat ata po putheshin në një darkë romantike më 29 maj. Më pas, të premten, revista franceze “Vici” bëri me dije se Benjamin po kalonte shumë kohë me aktivisten.

Martesa në krizë? Thuhet se bashkëshorti ka tradhtuar Natalie
Backgrid


“Në fillim të marsit, ylli i “Star Wars” zbuloi se bashkëshorti e tradhtonte me një grua më të re”, shkroi revista dhe theksoi se Benjamin dhe Camille shkonin në zyrë me një diferencë prej 10 minutash dhe qëndronin brenda për rreth 2 orë.
 
Camille është një emër i njohur në fushën e aktivizmit dhe së bashku me Greta Thunberg kanë krijuar disa filma të shkurtër për mjedisin, si dhe kanë shkruar librin “For an Ecological Uprising: Overcoming Our Collective Powerlessness”. Ajo është cilësuar nga “Vanity Fair” si një prej 50 grave që dhanë kontribut të madh në vitin 2020.
 
Nga ana tjetër, Natalie dhe Benjamin u njohën në filmin “Black Swan” në vitin 2019, kur ai krijoi koreografinë. Më pas, u fejuan në vitin 2010 dhe dy vite më vonë u martuan.