Astro Fun

Dita më me fat e muajit qershor për çdo shenjë horoskopi

Shkruar nga Anabel

4 Qershor 2023

Dita më me fat e muajit qershor për çdo shenjë horoskopi

Gjatë qershorit, teksa Afërdita kalon në Luan dhe Mërkuri zhvendoset te Binjakët, ju do të ndiheni të sigurt, më të guximshëm dhe të gatshëm për të rrezikuar drejt diçkaje të re. Keni gjithë pasionin dhe motivimin që ju duhet. Ja dita më me fat e muajit për qershorin, sipas shenjës suaj:

Dashi: 3 qershor

Demi: 11 qershor

Binjakët: 17 qershor

Gaforrja: 17 qershor

Luani: 30 qershor

Virgjëresha: 19 qershor

Peshorja: 11 qershor

Akrepi: 22 qershor

Shigjetari: 5 qershor

Bricjapi: 21 qershor

Ujori: 21 qershor

Peshqit: 3 qershor