Celebrity

Pas 3 viteve, Britney Spears pajtohet me të ëmën

Shkruar nga Anabel

26 Maj 2023

Pas 3 viteve, Britney Spears pajtohet me të ëmën
JEFF KRAVITZ/FILMMAGIC


Britney Spears dhe e ëma e saj, Lynne Spears, kanë bërë paqe dhe po rindërtojnë marrëdhënien e tyre. Përmes një postimi në Instagram, Britney rrëfeu se e ëma e kishte vizituar për herë të parë pas 3 viteve, për t’u pajtuar.

“Dje, pas 3 viteve, mamaja ime e ëmbël u shfaq në derën time…Ka qenë një kohë shumë e gjatë…Me familjen gjithnjë ka gjëra që duhet të funksionojnë…por koha shëron plagë”, shkroi ajo.

Më pas vijoi: “Pasi komunikova atë që e kisha mbajtur brenda për një kohë jashtëzakonisht të gjatë, ndihem kaq e bekuar që mundëm të rregullonim gjërat. Të dua shumë”. P.S.: Jam shumë e bekuar që pimë kafe bashkë pas 14 viteve!”, u shpreh këngëtarja e “Toxic” dhe sugjeroi që hapi tjetër të ishte shopping me të ëmën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by River Red (@britneyspears)

Brit dhe Lynne kanë pasur një marrëdhënie të ndërlikuar. Më parë, këngëtarja është shprehur se e ëma i kishte dhënë idenë babait të saj që të kontrollonte financat dhe jetën e Britney. “Ajo më shkatërroi jetën”, shkroi Britney asokohe në Instagram, në një postim që tashmë është fshirë. Por, mesa duket, gjithçka është hedhur pas nga të dyja palët.

Artikuj të sugjeruar: