Instagramming

Është momenti të flasim pak për kiminë e Ledrit dhe Sarës :')

Shkruar nga Anabel

25 Maj 2023

Është momenti të flasim pak për kiminë e Ledrit dhe
Ledri dhe Sara, sa herë shfaqen bashkë, duken yje dhe na tregojnë sa shumë kimi kanë. Dje, Ledri promovoi albumin e tij “Një goat për ty” dhe në disa video të publikuara nëpër rrjetet sociale, Sara dhe Ledri kërcejnë, duken seksi, shijojnë momentin!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

Ledri e mori Sarën në skenë, teksa performonte dhe Sara dha performancën e jetës, ndërsa shkëlqente pranë partnerit.

Çifti dukej më i dashuruar se kurrë dhe kimia e tyre na bëri të besojmë në dashuri.

Nëse jeni ende skeptikë, ju tregojmë pse kanë super kimi si partnerë:

Kontakti sy më sy!

Kontakti i syve është art më vete dhe Sara dhe Ledri e bënë në mënyrë kaq joshëse dhe aspak të sikletshme.

Sara ishte totalisht vetvetja

E çlirët, seksi, qendra e vëmendjes, Sara u ngjit në skenë dhe kërceu me këngët e partnerit të saj dhe në çdo moment dukej kaq rehat dhe vetvetja.

Puthjet

Ca gjëra janë mëse të qarta! Puthjet vinin krejt natyrshëm dhe dukeshin super të ëmbla! 

Prekjet

Khëm, më falni, e vutë re se si Ledri e prekte gjithë kohës Sarën? Dukeshin aq emocionuese dhe të mbushura me pasion, sa nuk dimë ç’të themi.

Buzëqeshjet

Sarën, kaq të lumtur e kemi parë vetëm kur fitoi kupën e “Dancing With The Stars” dhe mund të themi se të gjitha lëvizjet që mësoi në këtë garë, i shërbyen për të dhuruar spektakël në mbrëmjen e djeshme.

Tani, nëse e morët veten nga kimia e Ledrit dhe Sarës, le të flasim për këngët e albumit “Një Goat Për Ty”.

Ledri do të sjellë disa super bashkëpunime:

“2 pasaporta” me MC Kresha dhe Vig Poppa

“BoomBoom” me Mozzik

“Walk Away” me Buta, Singi dhe Lumi B

“Omël” me Lyrical Son

“Win Win” me Capital T

“Mrena” me Lumi B

Sigurisht, edhe këngë solo:

“Një goat për ty”

“Gjendja”

“Paparazzi”

“Prek” (e publikuar)

“Rri”

“Po du me nejt”

“Përshëndetje Hejter” (e publikuar)

Tani, presim të dëgjojmë këngët, duke pasur në mendje kërcimet dhe lumturinë e Sarës, e cila është mbështetësja dhe partnerja më krenare!

Artikuj të sugjeruar: