Celebrity Style

Irina Shayk kombinoi lingerie me diamantë për t’u dukur naaam! ^^

Shkruar nga Anabel

23 Maj 2023

Irina Shayk kombinoi lingerie me diamantë për t’u dukur naaam!
Getty Images

Kur je supermodele, gjithçka të rri mirë! Rasti konkret? Irina Shayk, dora vetë, e cila mbërriti në festën e zhvilluar në rivierën franceze me synime të qarta: Të duket yll dhe të guxojë me një veshje të paparë! Irina zgjodhi një palë lingerie të zeza, një fustan sheer nga Gucci, një palë doreza dhe çorape të zeza, si dhe diamantë rrëzëllitës.

Irina Shayk kombinoi lingerie me diamantë për t’u dukur naaam!
Getty Images

Në njëfarë mënyre, ishte rivalja më e fortë e Julia Fox, e cila zgjodhi të vishej kështu:

Irina Shayk kombinoi lingerie me diamantë për t’u dukur naaam!
Getty Images

Supermodelja e kompletoi pamjen me një palë syze të zeza dhe buzë të kuqe që ranë menjëherë në sy. Më pas, i shtoi veshjes edhe një xhaketë:

Irina Shayk kombinoi lingerie me diamantë për t’u dukur naaam!
Getty Images

Thjesht sa për ta ditur, në tapetin e kuq të “Festivalit të Filmit” në Kanë, ylli i pasarelave sërish guxoi, duke veshur një fund me bel të ulët dhe një crop top në formë ‘X’. Sigurisht, me një varëse diamantë që shkëlqen më shumë se e ardhmja jonë.

Irina Shayk kombinoi lingerie me diamantë për t’u dukur naaam!
Getty Images

Jo se dua t'ju prish terezinë, por:

Poll