Showbiz dhe TV

Nita Latifi dhe Bledi Mane shpërthejnë ndaj njëri-tjetrit

Shkruar nga Anabel

23 Maj 2023

Nita Latifi dhe Bledi Mane shpërthejnë ndaj njëri-tjetrit

Nita Latifi dhe Bledi Mane, ndryshe nga qëndrimi në shtëpinë e “Big Brother VIP”, nuk kanë raportin më të mirë jashtë saj, përkundrazi kanë shpërthyer ndaj njëri-tjetrit.

Në një intervistë për “Prive”, e pyetur se çfarë i kishte bërë përshtypje pasi doli nga shtëpia, Nita, ndër të tjera, tha:

“Jam habitur pak prej Bledit dhe deklaratave të tij që i ka thënë kur ka dalë jashtë. Kanë qenë disa gjëra fiktive, të pavërteta që i ka shfrytëzuar në favorin e tij.”

Në vijim, këngëtarja la të nënkuptuar se e kishte fjalën për deklaratat e Bledit ku bënte shaka se Nitën e kishte nuse. “E kishte marrë shumë seriozisht,” tha ajo.

Nga ana tjetër, Bledi Mane reagoi në Instagram duke thënë:

“Ditën e dytë, pasi hyra në ‘Big Brother’, hapa frigoriferin dhe ç’të shoh? Aty brenda gjeta suxhuk, djathë, avokado dhe Nitën. Këtë të fundit, banorët e tjerë e kishin harruar te ngrirja, ndaj e nxora, e mbajta afër, e orientova, e iluminova, e mësova të ecë vetë në jetë, por si mosmirënjohëse amatore që është, e tregoi veten shumë shpejt. Tani që edhe në Prishtinë ia pinë lëngun, e kanë futur përsëri në frigorifer...#LutuniPërNitën.”

Dramat post-Big Brother vazhdojnë...