Instagramming

Olta flet edhe një herë për BBVA dhe Luizin

Shkruar nga Anabel

22 Maj 2023

Olta flet edhe një herë për BBVA dhe Luizin

Në një postim të gjatë në Instagram, aktorja Olta Gixhari iu rikthye edhe një herë rrugëtimit të saj në “Big Brother VIP” për t’u ndalur të komentet e publikut, loja dhe Luizi.

“Ja dhe ‘Big Brother’ zyrtarisht mbaroi! Faleminderit me zemër publik i dashur për mbështetjen, komentet, sugjerimet, përqafimet dhe vëmendjen që më keni kushtuar! Faleminderit dhe ju që me stoicizëm më urryet deri ditën e fundit. Faleminderit që u përfshitë kaq shumë.” – tha ajo fillimisht.

“Do ta ruaj gjatë në mendjen time si një eksperiencë të çmuar, ku përjetova emocione të mëdha, lot, zhgënjim, gëzim, të papritura e surpriza. Ju kërkoj ndjesë për çdo herë që e kam kaluar masën,” shtoi ajo.

Në vijim, Olta u ndal te protagonisti i sezonit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli.

“Ky ishte ‘Big Brother’ që theu çdo rekord shikueshmërie. Disa do ta mbajnë mend si Bigu i Luizit dhe Oltës, disa si i Luizit dhe Kiarës e disa si Bigu i Luizit! Dhe po tani që çdo gjë mori fund, dua të them një të vërtetë të madhe. [Ai] më ka përmendur çdo ditë në shtëpi pasi unë ika. Sot, dua unë të të them dy fjalë. Aventura ime pa ty Luiz nuk do të ishte e njëjtë. Ti ma ke vështirësuar dhe ma ke zbukuruar rrugëtimin tim! Ishte kënaqësi të ‘luftoja’ kundër teje.”

“Ju dua shumë! Shihemi në projekte të tjera, jashtë kuadrit të lojës që tani e tutje,” përfundoi Olta.