Showbiz dhe TV

Prit pak! Luana shtatzënë?

Shkruar nga Anabel

21 Maj 2023

Prit pak! Luana shtatzënë?

Luana Vjollca mund të jetë në pritje të ëmbël…ose së paku kështu do Luana që ne të mendojmë.

Luana postoi disa foto dhe video nga Gold Coast, Queensland, Australi. Në Instagram Story, moderatorja shkroi se “ka diçka për të njoftuar” dhe pas kësaj, postoi në TikTok një video ku shfaqej duke treguar barkun paaak të rrumbullakosur.

Prit pak! Luana shtatzënë?

“Hamburger apo shtatzënë?” pyet Luana në video, a thua se e dimë ne përgjigjen. Duhet shtuar se kënga në sfond është "Beautiful Liar" (Gënjeshtar i bukur) e Shakira-s dhe Beyonce-s.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anabel Entertainment (@anabel.entertainment)

Menjëherë disa ndjekës shkruan se ajo është shtatzënë, ndërkohë që të tjerë thonë se është efekti i një hamburgeri. Ciladoqoftë arsyja, ne jemi gjithë sy e veshë. Luana, kemi nevojë për një përgjigje.

Luana është prej vitesh në një lidhje me Krenar Çoçajn.