Thonjtë

Chrome nails: Këto sugjerime do të të bindin që t’i provosh menjëherë

Shkruar nga Anabel

17 Maj 2023

Chrome nails: Këto sugjerime do të të bindin që t’i
Instagram

Chrome nails janë tendenca më e re e thonjve dhe po, ti duhet t’i provosh patjetër. Ne ndërkohë, të japim ca super sugjerime:

Të bardhë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lovely Bride ™ (@lovelybride)

Blu

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by INDIGO DESIGNER?? (@pegi_nails)

Dizenjo

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ms.glizzy (@ms.glizzynails)

Rozë e ëmbël

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CC Nails ? (@ccnails_mrb)

Ylber

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nails by malak?? (@nails_by__malak)

Pastel

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ? (@abijelo)

Me nuanca të së gjelbrës

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Norma Lopez (@nails_by_norma)

Lejla dhe e zezë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ?aziiat ???? ?????? ? Clamart 92 (@zaziiat)

Artikuj të sugjeruar: