Celebrity

Fytyra e mërzitur e Ben Affleck është sërish material për meme

Shkruar nga Anabel

11 Maj 2023

Fytyra e mërzitur e Ben Affleck është sërish material
Twitter

Ok, bota iu rikthye normalitetit, tani që Ben Affleck u shfaq sërish me mimikën e tij të mërzitur. Tëitter dhe TikTok janë fiksuar me Ben, pasi ky i fundit, afrohet te makina e tij, i shoqëruar nga J.Lo, i hap derën e makinës, pret që ajo të futet brenda dhe e shtyn me forcë derën. Më pas, vë re që po filmohet dhe bën mimikën e tij tipike.

Ben Affleck, prej kohësh është bërë personazhi i preferuar për meme dhe në fakt, ai e ushqen herë pas here internetin me mimikën e tij që tregon se sa e mërzitshme është bota përreth.

Dikush komentoi se Ben duket "kaq i lodhur":

“Ben Affleck është i lodhur”; “Looot, pse e përplasi ashtu derën”; “Xhentilesa nuk ka vdekur, ama lumturia e tij, po” u shprehën disa nga komentuesit në TikTok dhe me të drejtë.

Një tjetër person mendon se J.Lo po ia merr shpirtin Ben dhe se nuk duhet të ishte martuar kurrë me të:

Nejse, se varet, videoja mund të jetë xhiruar edhe në mëngjes për shembull dhe Ben s’e ka shumë qejf mëngjesin, ose ndoshta ka pasur ndonjë sherr me J.Lo dhe sërish, është treguar një bashkëshort i sjellshëm.

Artikuj të sugjeruar: