Celebrity

Zbulohet emri i bebushit të Rihanna-s dhe A$AP Rocky

Shkruar nga Anabel

11 Maj 2023

Zbulohet emri i bebushit të Rihanna-s dhe A$AP Rocky

Ohh na na, what’s his name? Rihanna dhe A$AP Rocky thuhet se e kanë quajtur djalin e tyre RZA Athelston Mayers, sipas Daily Mail dhe TMZ.

Djali i tyre mesa duket mban emrin e producentit dhe reperit RZA, liderit të grupit hip hop Wu-Tang.

Rihanna u bë nënë për herë të parë më 13 maj 2022.

Në shkurt 2023, këngëtarja zbuloi gjatë performancës në Super Bowl se ajo dhe reperi janë në pritje të fëmijës së dytë.