Celebrity

Jeta e re e Amber Heard në Spanjë duket shuuumë më e qetë dhe e thjeshtë nga ç’mendoni

Shkruar nga Anabel

9 Maj 2023

Jeta e re e Amber Heard në Spanjë duket shuuumë më e
Backgrid

 
Amber Heard është shpërngulur në Spanjë, së bashku me vajzën e saj 2-vjeçare, Oonagh Paige dhe duket se është ambientuar më së miri me jetën e saj të re. Ajo është fotografuar në një park, së bashku me të bijën.

Jeta e re e Amber Heard në Spanjë duket shuuumë më e
Backgrid


E veshur thjesht dhe me makeup minimal, Heard po shikon kohën me të voglën e saj. Sipas zërave, ajo ka mësuar spanjishten dhe është shumë e lumtur në Spanjë, pasi po rrit vajzën larg gjithë zhurmës dhe vëmendjes mediatike që mori në korrik të vitit 2022, pas gjyqit publik me Johnny Depp, të cilin e humbi.

Jeta e re e Amber Heard në Spanjë duket shuuumë më e
Backgrid


Prej kohësh, Heard është larguar nga e gjithë vëmendja mediatike dhe ka zgjedhur një jetë më të qetë, të thjeshtë dhe me siguri, shumë më të bukur.

Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI