Kinema & TV

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e princeshat perfekte të Disney-t

Shkruar nga Anabel

8 Maj 2023

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e

A jeni kuriozë të shihni se cilët çifte do të përshtateshin në mënyrë të përkryer për të risjellë në versionin live-action disa nga prodhimet më të famshme të Disney-t? Ja disa për shembull:

Princesha dhe bretku - Beyoncé dhe Jay-Z

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e

Tarzani - Michael Fassbender dhe Alicia Vikander

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e

E bukura dhe bisha - Blake Lively dhe Ryan Reynolds 

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e

Aladini - Penélope Cruz dhe Javier Bardem 

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e

Sirena e vogël - Rose Leslie dhe Kit Harington 

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e

Bukuroshja e fjetur - Chris Hemsworth dhe Elsa Pataky

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e

Rapunzel - Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e

Herkuli - David dhe Victoria Beckham

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e

Kurrizoja i Notre Dame - Ryan Gosling dhe Eva Mendes

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e

Borëbardha dhe 7 xhuxhat - Katy Perry dhe Orlando Bloom

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e

Pokahontas - Matthew McConaughey dhe Camila Alves

10+ çifte të famshëm që mund të ishin princat e