Celebrity

Bashkë apo të ndarë? Leo DiCaprio dhe Gigi Hadid *sërish* në të njëjtin vend

Shkruar nga Anabel

6 Maj 2023

Bashkë apo të ndarë? Leo DiCaprio dhe Gigi Hadid *sërish*
Getty Images

 
Mërkuri në prapavijë po ngatërron gjithçka, po rikthen ish-partnerë, po bën namin. Ja, e freskët fare: Gigi Hadid dhe Leo DiCaprio janë fotografuar bashkë në Manhattan, duke rikthyer edhe njëherë thashethemet për romancë.

Bashkë apo të ndarë? Leo DiCaprio dhe Gigi Hadid *sërish*
Backgrid

Modeja, 28 vjeç dhe aktori, 48 vjeç janë takuar në një restorant italian së bashku me një grup të madh miqsh (sipas burimeve) dhe nuk kanë dalë bashkë nga restoranti, por me një diferencë prej 3 minutash. Saktësisht, Leo ka dalë i pari dhe pas 3 minutave, Gigi.

 

Bashkë apo të ndarë? Leo DiCaprio dhe Gigi Hadid *sërish*
Backgrid


 
Nuk është hera e parë që DiCaprio dhe Hadid janë parë bashkë, që pas zërave se dyshja i kishte dhënë fund marrëdhënies, pasi gjërat thjesht ishin ftohur. Për herë të fundit, dyshja u pa bashkë në mars, pas eventit të çmimeve Oscar.

Nejse, për çdo gjë që ndodh deri më 14 maj, fajësojmë Mërkurin. Pastaj, mbajmë përgjegjësi vetë.

Artikuj të sugjeruar: