Beauty

Disa super trende bukurie, frymëzuar nga Coachella

Shkruar nga Anabel

28 Prill 2023

Disa super trende bukurie, frymëzuar nga Coachella
Instagram

Coachella solli ca super trende të reja për makeup-in, thonjtë dhe flokët, të cilat me shumë gjasa do të dominojnë verën.
 
Makeup me gurë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BLΛ?KPI?K (@blackpinkofficial)


Gërsheta me ngjyra

Disa super trende bukurie, frymëzuar nga Coachella
@emiliosanchez/ Instagram


Manikyri neon i Hailey Bieber

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)


Buzë të kuqe që shkëlqejnë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by emma chamberlain (@emmachamberlain)


Ondet si sirenë nga Zendaya

Disa super trende bukurie, frymëzuar nga Coachella
Michael Loccisano/Getty Images Entertainment/Getty Images


Shumë flutura

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @kaliuchis


Flokët *ekstra*

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @saweetie


Modeli bisht super i gjaaatë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olivia Frances Culpo (@oliviaculpo)


Flokë me ngjyrat e njëbrirëshit

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ciara (@ciara)

Artikuj të sugjeruar: