Celebrity

Ka një aryse pse Ben Affleck mendon se J.Lo është “mbinjerëzore” dhe bën sens

Shkruar nga Anabel

22 Prill 2023

Ka një aryse pse Ben Affleck mendon se J.Lo është
Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Ben Affleck, i ftuar në “The Drew Barrymore Show”, tregoi arsyen pse mendon se J.Lo është “mbinjerëzore” dhe se ajo ha çdo gjë që do, por sërish duket 20 vite më e re.

“Jennifer thjesht ha gjithçka që do. Pica, biskota, akullore, çdo gjë”, tha Ben dhe këtu vjen pjesa e “mbinjerëzores”, sepse J.Lo duket gjithnjë në top formë. “Ajo stërvitet. Edhe unë e bëj, por nuk dukem 20 vite më i ri”, shtoi Affleck dhe në fakt, kështu siç e përshkruan ai, bën sens.

Aktori tha se bashkëshortja ka disiplinë dhe etikë pune, por u shpreh edhe se Lopez është gruaja më e bukur në botë dhe se duket një yll!
 
J.Lo është 53 vjeç dhe ka një trup për t’u pasur zili. Këtë e ritregoi sërish në trailer-in e filmit “The Mother”, në të cilën nga një grua seksi kalon në një nënë me instinkte të jashtëzakonshme që lufton për të mbrojtur vajzën e saj. “Jam një vrasëse. Por, jam edhe një mama”, thotë J.Lo në trailer-in e filmit, por për të shoqin, është “mbinjerëzore dhe gruaja më e bukur në botë”.

Artikuj të sugjeruar: