Muzika

Performanca e Rosalía (& të fejuarit të saj) në Coachella: Njerëzit s’po i ndalin dot komentet

Shkruar nga Anabel

18 Prill 2023

Performanca e Rosalía (& të fejuarit të saj) në
Pooneh Ghana/Courtesy of Coachella

Rosalía u rikthye në Coachella së bashku me një surprizë: Të fejuarin e saj, Rauw Alejandro dhe bashkë performuan këngë si: “RR”, “Besos”, si dhe “Vampiros”. Por, pavarësisht performancës fantastike dhe talentit të Rosalía-s, njerëzit u dashuruan edhe me mënyrën se si partnerët e shihnin njëri-tjetrin, se si kërcenin, putheshin dhe këndonin në skenë.

Menjëherë në rrjetet sociale nisën komentet dhe duket si edhe njëherë, Rosalía ia mori zemrën publikut.

"E adhuroj kiminë e tyre", tha dikush.

Performanca e Rosalía (& të fejuarit të saj) në

Dikush buzëqeshi përmes ekranit.

Performanca e Rosalía (& të fejuarit të saj) në

Një tjetër komentues tha se Rosalía është super e dashuruar.

Performanca e Rosalía (& të fejuarit të saj) në

"Ata më quajtën single në 10 gjuhë të ndryshme".

Performanca e Rosalía (& të fejuarit të saj) në

"Kjo jeton falas në mendjen time".

Performanca e Rosalía (& të fejuarit të saj) në

"Mënyra se si ai e sheh", *20 emoji duke qarë*

Performanca e Rosalía (& të fejuarit të saj) në

"O Zot, Rosalía dukej kaq e ndjeshme që arriti të ndante skenën me personin me të cilin është e dashuruar. Uroj që të zgjasin përgjithmonë"

Performanca e Rosalía (& të fejuarit të saj) në

"Ughhh, i dua"

Performanca e Rosalía (& të fejuarit të saj) në

Rosalía dhe Rauw u fejuan në mars të këtij viti dhe njoftuan fansat përmes këngës së tyre, "Beso". Videoja ishte super e ëmbël dhe kishte momente private të çiftit dhe momentin e propozimit, ku Rosalía thotë: “Oh, Zot”, qan dhe tregon unazën e diamantit në gisht.

Rosalía dhe Rauw janë bashkë që prej vitit 2020, por e bënë publike marrëdhënien e tyre për ditëlindjen e këngëtares së njohur, kur ajo postoi një album nga festa e ditëlindjes.