Celebrity

Më falni, çfarë humbëm? 1 vit pas ndarjes, Camila Cabello dhe Shawn Mendes ritakohen & *puthen*

Shkruar nga Anabel

16 Prill 2023

Më falni, çfarë humbëm? 1 vit pas ndarjes, Camila Cabello
Getty/ Backgrid

Prilli është muaji i çudirave, përfundimisht! Coachella sapo nisi dhe gjeje pak se kush u ritakua dhe u puth me ish-in! Camila Cabello (ose Shawn Mendes, si të duash).

Mbrëmë, ka qarkulluar kudo një video në të cilën (ish)çifti përqafohej dhe shkëmbente një puthje dhe sigurisht, njerëzit u çmendën, sepse supozohej që ata të dy të ishin ndaaarë!

Më pas, një video tjetër ku Camilla i ulej në prehër Shawn. Kaq u desh. Twitter-i mori për kot dhe me të drejtë:
 
Dikush u çudit në 1001 mënyra

Dikush tjetër u gëzua

Një tjetër pyet nëse janë rikthyer bashkë (pyetjen që bëjmë të gjithë domethënë)

Dikush tjetër, dukshëm i prekur

Shawn dhe Camila u lidhën në vitin 2019, më pas ndodhi pandemia dhe ata u shprehën shumë të lumtur që u izoluan bashkë. Dy vite më vonë, Mendes dhe Cabello njoftuan ndarjen në Instagram, me një deklaratë të përbashkët, në të cilën u shprehën:
 
“Hej, njerëz, ne vendosëm që t’i japim fund marrëdhënies sonë romantike, por dashuria jonë për njëri-tjetrin është më e fortë se kurrë. E nisëm lidhjen si miq të ngushtë dhe do të vijojmë të jemi miq të ngushtë. E vlerësojmë shumë mbështetjen tuaj”.

Sërish, njërëzit ishin pak në mëdyshje, por në mars të 2022-shit, burimet thanë se ndarja ishte përfundimtare.
 
Epo, mesa duket prapavija e Mërkurit po bën punën e saj, ende pa ardhur mirë!