Celebrity

Pse njerëzit mendojnë se e dinë gjininë e bebushit të dytë të Rihanna-s?

Shkruar nga Anabel

14 Prill 2023

Pse njerëzit mendojnë se e dinë gjininë e bebushit të
Instagram

Rihanna po shihte punën e saj dhe po blinte disa rroba për bebin që po pret bashkë me A$AP Rocky-n kur njerëzit nisën të mendonin se e kishin gjetur gjininë e bebushit.
 
Menjëherë nisën pretendimet se Riri është në pritje të një vajze, sepse siç duket edhe nga fotot e paparacëve, ajo po shihte një triko (në formë body) në ngjyrë rozë pastel. Gjithsesi, Riri edhe më parë, ka bërë një ‘lojë’ me fansat e saj, pasi është parë duke parë rroba ngjyrë rozë (në mars të vitit 2022) dhe në fakt, solli në jetë një djalë, ndaj s’dihet me siguri.

Pse njerëzit mendojnë se e dinë gjininë e bebushit të
Backgrid


Nëse po jetoje poshtë gurit dhe ende nuk e di që Riri është në pritje të fëmijës së dytë, na lejo të të bëjmë me dije se në performancën e saj të jashtëzakonshme në SuperBowl, ajo tregoi barkun e rrumbullakosur. Ndërkohë, superylli është nëna e një djali të vogël (emri i të cilit ende nuk është bërë me dije), të cilin e mirëpriti në maj të vitit të kalur, me partnerin e saj, reperin A$AP Rocky.

Artikuj të sugjeruar: