Beje Vete

Një listë me dhurata fantastike që mund t’u bësh gocave dhe grave në jetën tënde

Shkruar nga Anabel

14 Prill 2023

Një listë me dhurata fantastike që mund t’u bësh
GETTY IMAGES/ISTOCKPHOTO

Gocat dhe gratë kanë role të rëndësishme në jetën e gjithsecilit prej nesh, ndaj nëse ke menduar që t’i bësh një dhuratë të bukur dhe që do t’i rezistojë kohës, ja ku e ke një listë me plot të tilla:
 
Parfumin e preferuar

Një kuletë elegante

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ViaAnabel Luxury Store (@viaanabel_al)

Një palë syze

Një kuti të bukur për bizhuteritë

Një tufë të madhe me lulet e preferuara

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Houston Flowers ? (@sweetlittleposies)

Një shall saten

Një çantë të vogël për evente

Një palë sandale që i pëlqen shumë

Një çantë për përditshmëri

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ViaAnabel Luxury Store (@viaanabel_al)

Një buzëkuq Chanel

Një varëse me një simbolikë të veçantë

Një set me disa parfume të vegjël, sipas sezonit pranveror

Një set përkujdesi për lëkurën

Një masazhues për fytyrën

Një palë pizhama të lezetshme saten

Një listë me dhurata fantastike që mund t’u bësh
Instagram

Një qiri aromantik

Një krem për trupin me aromë shumë të ëmbël

Një peshqir të ri, të butë për fytyrën

Një maskë të butë për gjumë

Një listë me dhurata fantastike që mund t’u bësh
BuzzFeed

Një filxhan të lezetshëm

Një unazë me gurë natyralë

Një palë çizme që i kombinon me gjithçka

Një libër

Një listë me dhurata fantastike që mund t’u bësh
COURTESY OF PUBLISHERS

Një abazhur që i shkon me arredimin e shtëpisë

Një shaker për të bërë super kokteje

Një set sportiv

Artikuj të sugjeruar: