Shëndeti

Nga Taylor Swift te Amal Clooney: Si ju duken këpucët më #in të momentit?

Shkruar nga Anabel

13 Prill 2023

Nga Taylor Swift te Amal Clooney: Si ju duken këpucët më #in
Photo Credits: BackGrid

E dimë që Taylor Swift këto kohë ka jo pak probleme me jetën e saj private, por ne do e përqendrojmë vëmendjen te diçka tjetër: Këpucët e saj!

Këngëtarja ka veshur një nga modelet më trend të momentit, që në varësi të stilit tuaj të përditshëm, mund ta pëlqeni ose jo.

Jo vetëm Taylor. Në fakt, këpucët e stilit vintage, i kemi parë edhe te personazhe si:

Amal Clooney

Nga Taylor Swift te Amal Clooney: Si ju duken këpucët më #in
Photo Credits: TheImageDirect.com

Apo Kelly Ripa dhe Sarah Jessica Parker

Nga Taylor Swift te Amal Clooney: Si ju duken këpucët më #in
Photo Credits: Getty Images
Nga Taylor Swift te Amal Clooney: Si ju duken këpucët më #in
Photo Credits: Getty Images

Me takën e trashë, formën thuajse katrore dhe detajin e këndshëm me një rrip – ky model është kaq komod!

Nga Taylor Swift te Amal Clooney: Si ju duken këpucët më #in
Photo Credits: Sam Edelman
Poll

Burimi: In Style