Celebrity

Ndarja me Joe Alwyn: Taylor Swift qan teksa performon në turneun e saj

Shkruar nga Anabel

10 Prill 2023

Ndarja me Joe Alwyn: Taylor Swift qan teksa performon në turneun e saj
Twitter

Ndarja e Taylor Swift dhe Joe Alwyn erdhi krejt papritur dhe na surprizoi të gjithëve, veçanërisht fansat e zjarrtë të këngëtares. Ata kanë nisur të publikojnë një video nga turneu i saj, “Eras”, në të cilën, Tay shihet e prekur dhe lufton me veten për të mbajtur lotët dhe në një moment, dorëzohet.

Teksa performonte këngën e saj “Champagne Problems”, dukshëm, Tay duket e emocionuar dhe i mbush sytë me lot. Menjëherë, fansat e saj e lidhën momentin me ndarjen nga ish-partneri, Joe.

"Pra, kjo ishte arsyeja pse ajo qau ndërkohë që performonte "Champagne Problems" shkroi dikush.

"Ndaj ajo po qante teksa gjatë "Champagne Problems"??? Sepse u ndanë? Mjaft! Refuzoj ta besoj", tha një tjetër person.

Sipas zërave, ata u ndanë disa javë më parë dhe po, ndarja dhe performanca përkojnë së bashku.
 
Artikuj të sugjeruar: