Celebrity

Këto foto të Khloe Kardashian kishin aq shumë photoshop, sa ajo u detyrua t’i fshinte!

Shkruar nga Anabel

28 Mars 2023

Këto foto të Khloe Kardashian kishin aq shumë photoshop, sa ajo u
Photo Credits: @khloekardashian/ Instagram

Khloe Kardashian nuk zë mend dhe vazhdon t’i editojë tmerrësisht shumë fotot, aq shumë sa dy prej tyre duhej t’i fshinte fare!

38-vjeçarja u shfaq me një fustan të argjendtë Dolce & Gabbana, por sapo njerëzit vunë re gabimet e dukshme në editim, ajo i hoqi fotot.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Suelta La Sopa (@sueltalasopatv)

Khloe akuzohet vazhdimisht për faktin se i stër-editon fotot. Këtë e bëjnë ndoshta të gjitha motrat Kardashian dhe në këtë pikë, e bëjnë të gjithë ata që kanë një Instagram, por Khloe thjesht e bën më të dukshme.

Në disa intervista, ajo ka treguar se ka patur probleme me imazhin e vetes dhe pasiguritë e saj, por ajo duhet të kuptojë se editimi i fotove dhe mesazhi që përcjell me to – nuk e ndihmojnë jo vetëm atë, por as vajzat që e ndjekin.

Edhe në fotot e fundit të Khloe-s, komentuesit ankohen se “nuk kanë parë asnjëherë diçka të vërtetë”, apo se ajo “po e tepron me FaceApp-in”.

Burimi: Marca