Beje Vete

Një listë me ide dhuratash, për të gjithë

Shkruar nga Anabel

28 Mars 2023

Një listë me ide dhuratash, për të gjithë

Dhurata më e mirë është ajo që është e menduar dhe e personalizuar. Megjithatë, ndonjëherë mund të ndodhë që të mos kemi asnjë ide, ose personi që do të marrë dhuratën është një njeri me huqe që zor se pëlqen gjë. Ju kanë mbaruar idetë?

Në vijim po ju listojmë disa ide dhuratash të cilat janë të përshtatshme për shumë njerëz.

1. Batanije për t’u mbuluar ose si aksesor në divan

2. Filxhan i lezetshëm

3. Pija e preferuar

4. Një set me qirinj aromatikë

5. Një bimë në vazo

6. Bllok shënimesh ose ditar i personalizuar

7. Kasë telefoni

8. Set për kujdesin e lëkurës

9. Një palë pantofla të ngrohta

10. Album me foto

11. Libër

12. Çorape të lezetshme

13. Një kuti me çokollata

14. Kristale

15. Aksesorë dekorativë për shtëpinë ose zyrën

16. Stilolaps i personalizuar

17. Një shishe verë

18. Vajra esencialë

19. Bizhuteri të personalizuara

20. Një çantë artizanale

21. Një kuti organizuese e lezetshme për tavolinën e punës

22. Kuti me çajra

23. Bluzë e stampuar

24. Parfumi i preferuar

25. Atlete