Celebrity

Ndryshimi shokues në fytyrën e Liam Payne: Çfarë ka ndodhur me këngëtarin?!

Shkruar nga Anabel

20 Mars 2023

Ndryshimi shokues në fytyrën e Liam Payne: Çfarë ka
Photo Credits: WireImage, Page Six

Liam Payne i surprizoi të gjithë me pamjen e re dhe ndryshimin dramatik në fytyrë.

Ish-ylli i One Direction u shfaq me të dashurën, influencuesen Kate Cassidy, në mbështetje të Louis Tomlinson në premierën e filmit të tij të ri, “All of those voices”.

Liam, 29 vjeç, që ka një djalë 5 vjeç, Bear, me ish-të dashurën Cheryl Cole, i shokoi fansat me ndryshimet në fytyrë.

Këngëtari ka një nofullë shumë më të gjerë e më të theksuar, që i ndryshon praktikisht gjithë formën e fytyrës.

Ndryshimi shokues në fytyrën e Liam Payne: Çfarë ka
Photo Credits: @wigsandtea/ Instagram

Pas pamjeve, njerëzit po spekulojnë se Payne mund t'i jetë nënshtruar një operacioni estetik për heqjen e dhjamit në zonën e faqeve (buccal fat removal).

Ndryshimi shokues në fytyrën e Liam Payne: Çfarë ka
Photo Credits: @wigsandtea/ Instagram

Dikush shkroi në Twitter:

“Liam Payne paskërka ndryshuar fytyrën. Respekte!”

Një tjetër u shpreh:

“Nuk ka shans që ai të mos ketë bërë heqjen e dhjamit.”

Ndryshimi shokues në fytyrën e Liam Payne: Çfarë ka
"Ky ishte frymëzimi i tij?" - Photo Credits: @wigsandtea/ Instagram

Burimi: Daily Record