TV Mania

Arkimed Lushaj (Stresi) fiton “BBVK”

Shkruar nga Anabel

18 Mars 2023

Arkimed Lushaj (Stresi) fiton “BBVK”

Edicioni i parë i “Big Brother VIP Kosova” u mbyll me fitoren e Arkimed Lushajt (Stresit).

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Stresi fitoi çmimin e madh prej 160,000 mijë eurosh dhe në finale shkoi me banorët e tjerë: Juliana, Artani, Vedati dhe Mbresa. 

Në këto muaj qëndrimi brenda shtëpisë, Stresi është përfshirë në shumë situata komike, por edhe të ndjeshme, ka folur për ish-bashkëshorten dhe sigurisht, ka frymëzuar shumë meme.

Artikuj të sugjeruar: