Celebrity

Praa, thuhet Kendall Jenner ka filluar ta ketë pak si shumë qejf Bad Bunny-n

Shkruar nga Anabel

17 Mars 2023

Praa, thuhet Kendall Jenner ka filluar ta ketë pak si shumë qejf Bad
Shutterstock

Kendall Jenner dhe Bad Bunny po dalin bashkë dhe kjo s’është pritur shumë mirë prej internetit, por që nejse, ata vijojnë të takohen dhe të puthen kudo ku kamera i kap. Burimet thonë se ndjenjat e Kendall ndaj këngëtarit latin, Bad Bunny janë gjithnjë e më shumë në rritje dhe se ata të dy e kanë shumë qejf njëri-tjetrin.

Kendall dhe Bad Bunny takohen që prej shkurtit dhe sot, për t’ju thjeshtuar punë, po ju tregojmë historikun e marrëdhënies së tyre.

Gjithçka nisi më 16 shkurt

Llogaria “DeuxMoi” në Instagram bëri me dije se Kendall dhe Bad Bunny janë parë në një club privat në Los Angeles, duke u puthur. Po, po. P-U-TH-U-R!

18 shkurt

Kendall dhe Bad Bunny dolën në një takim çiftesh, bashkë me Hailey dhe Justin Bieber.
 
20 shkurt

Një burim u shpreh për “People” se: “Kendall dhe Bad Bunny po kalojnë kohë bashkë dhe se ata janë prezantuar përmes miqve të përbashkët. Ajo e ka qejf dhe po argëtohet. Ai është shumë ndryshe nga djemtë me të cilët Kendall ka dalë, është shumë sharmant”.
 
7 mars

Dyshja u fotografua në një restorant sushi me disa miq dhe me Kylie Jenner. Më pas, Bad Bunny hipi në makinën e Kendall.

Praa, thuhet Kendall Jenner ka filluar ta ketë pak si shumë qejf Bad
BACKGRID


9 mars

Kemi një status të ri! Një burim tha për “Entertainment Tonight” se Kendall dhe Bad Bunny po i marrin gjërat ngadalë për të parë se ku do të shkojë lidhja e tyre në të ardhmen. Të dy e kanë qejf njëri-tjetrin, dalin, argëtohen dhe shkojnë shumë mirë bashkë. Familja e Kendall po e mbështet marrëdhënien e tyre dhe të gjithë janë të gëzuar që Kendall është e lumtur”.
 
12 mars

Pas festës së Beyoncé dhe Jay Z, Kendall dhe Bad Bunny u panë në të njëjtën makinë. Nëse po pyesni, makina është Maybach. ;)

Praa, thuhet Kendall Jenner ka filluar ta ketë pak si shumë qejf Bad
Backgrid


14 mars

Sipas një burimi për “US Weekly”, Kendall nuk po kërkonte një lidhje me dikë, sidomos pas ndarjes nga ish-partneri, Devin Booker, por tanimë që del me Bad Bunny-n, ndjenjat po rriten.
 
17 mars

Ne ende jemi pak të tronditur nga gjithë këto lajme për marrëdhënien e tyre, por ja që ndodh. Dashuria vjen edhe kur s’e pret.

Artikuj të sugjeruar: