TV Mania

Sabiani reagon pas zërave se Lorenci është ish-i dashuri i Keisit

Shkruar nga Anabel

16 Mars 2023

Sabiani reagon pas zërave se Lorenci është ish-i dashuri i Keisit

Që prej hyrjes së Lorenc Hasramës në “BBVA”, kanë qarkulluar thashetheme se ai dhe Keisi kanë qenë në një lidhje dashurie. Rreth këtyre zërave, ka reaguar jo dhe aq butë Sabiani, i cili përmes një postimi në Instastory u shpreh:
 
“O media k***va që e keni shpirtin më të zi se qymyri! Na i bëtë miqtë e shokët dashnorë. E nxirrni besëprem dhe atë djalin me këto lajme, se kemi (edhe) miqësi të përbashkët, o të paskrupullt”.

Sabiani reagon pas zërave se Lorenci është ish-i dashuri i Keisit
 
Thashethemet nisën sepse sapo hyri në shtëpi Lorenci, kamera fokusoi portretet e Keisit dhe Sabianit. Kështu, menjëherë njerëzit dhe portalet hamendësuan se Keisi dhe Lorenci kanë qenë të lidhur më parë. Por, pas aludimeve dhe reagimit të Sabianit, është mëse e qartë që fokusimi i kamerës te Keisi dhe Sabiani ka qenë rastësi dhe se s’ka më vend për supozime.

Artikuj të sugjeruar: