Celebrity

Lindsay Lohan, shtatzënë për herë të parë

Shkruar nga Anabel

14 Mars 2023

Lindsay Lohan, shtatzënë për herë të parë
Lindsay Lohan and Bader Shammas. PHOTO: LINDSAY LOHAN/INSTAGRAM

Ylli i adoleshencës sonë, Lindsay Lohan është në pritje të fëmijës së parë, me partnerin, Bader Shammas.

Lohan e ka ndarë lajmin në Instagram, duke postuar foton e një body për bebe, me mbishkrimin “Jemi të lumtur dhe të bekuar”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Lohan dhe Shammas u fejuan në vitin 2021 dhe sërish të gjithë e morëm vesh nga Instagram-i. Më pas, ajo iu referua Bader si “bashkëshort” dhe ja, kështu u krijua një familje e bukur, e cila po pret një bebush. Aktorja është mjaft e lumtur me partnerin e saj dhe shpeshherë ka thënë se është gruaja më me fat në botë krah tij.

Gjithashtu, na vjen keq, por sa shpejt kalojnë vitet. :’(

Artikuj të sugjeruar: