Horoskopi

Emocione dhe sukses: Zbulo se ç’do të ndodhë këtë javë me shenjën tënde

Shkruar nga Anabel

13 Mars 2023

Emocione dhe sukses: Zbulo se ç’do të ndodhë
Cosmopolitan

Kjo javë sjell surpriza të shumta për të gjitha shenjat, ndaj shpejt e shpejt, zbulo se ç’do të ndodhë me shenjën tënde:

Dashi

Nëse nuk ke njohuri për diçka, është mëse okay Dash. Kjo periudhë, falë ndërveprimit të Marsit dhe Neptunit të sjell pak konfuzion. Të enjten, Afërdita hyn në zonën e parave dhe të ofron më shumë siguri dhe qëndrueshmëri. Ndërsa Mërkuri, bën çmos që të të kthjellojë sferën e kominikimit dhe mendimit kritik.

Demi

Më shumë vetëbesim dhe marrëdhënie të bukura që të dhurojnë kënaqësi. Kjo javë të ndihmon shumë që të qartësosh idetë dhe të çlirohesh nga të gjitha kurthet që mendja jote krijon.

Binjakët

Bëj ç’të duash këtë javë, por mos hiq dorë! Të enjten, do të arrish të rilidhesh me miqtë më të mirë dhe të zbulosh disa hapësira dhe mundësi të reja që do të të ndihmojnë në çdo drejtim. Shumë shpejt, lodhja do të shpërblehet.

Gaforrja

Ndryshoje mënyrën se si po i sheh gjërat, Gaforre. Planetet të ndihmojnë të krijosh një tablo më të qartë të situatave, për të marrë maksimumin, veçanërisht në aspektin e karrierës dhe suksesit.

Luani

Konflikti me miqtë, sidomos gjatë kësaj periudhe, është normal! Ajo çka është më e rëndësishmja është t’u dish vlerën miqve që të rrethojnë, apo edhe ambientit përreth. Afërdita sjell drejt teje kolegë fantastikë dhe njerëz që janë të gatshëm të të ndihmojnë të shkosh larg.

Virgjëresha

Besimi është aftësi, e dashur Virgjëreshë! Kjo periudhë të bën më të hapur ndaj krijimit të besimit dhe ndërtimit të marrëdhënieve të bukura dhe domethënëse. Do të takosh njerëz që do të ta ndryshojnë perspektivën për mirë dhe do të të frymëzojnë.

Peshorja

Balanco gjërat e vogla dhe të mëdha, Peshore! Paradoksi mes situatave që mund të të ndryshojnë jetën, por edhe atyre të vogla ndërtojnë një pikëpamje më të gjerë, ndaj secila ka nevojë për vigjilencën dhe vëmendjen tënde.
 
Akrepi

Gjatë kësaj jave, do të gjesh vlerat e tua dhe kjo do të të ndihmojë shumë që të kuptosh më shumë mbi botën tënde të brendshme. Romanca do të jetë në vëmendjen tënde gjatë gjithë javës, për të të ndihmuar që të tërheqësh shpirtin tënd binjak.

Shigjetari

Mund të ndiesh të gjitha emocionet, Shigjetar, nuk është aspak dobësi. Për këtë do të të ndihmojë edhe dyshja Mars – Neptun, e cila të motivon të jesh një person më i ndërgjegjshëm për ndjesitë e tua. Gjatë kësaj jave do të takohesh me njerëz të mirë, pse jo, edhe me një partner potencial.
 
Bricjapi

Qëndro sa më optimist, Bricjap i dashur! Zona jote e rehatisë mund të rrethohet nga të tjerë njerëz, që do të të bëjnë të ndihesh shumë mirë. Ka shumë rëndësi që t’i japësh vëmendjen e duhur jo vetëm punës, por edhe shëndetit mendor e fizik.
 
Ujori

Një mënyrë e re dhe e fuqishme e të parit të situatave do të të ndihmojë që të krijosh një gjendje të qëndrueshme në shumë aspekte, duke nisur që nga marrëdhëniet ndërpersonale, e deri te financat.
 
Peshqit

Një javë plot emocione dhe përgjegjësi të pret. Afërdita të ndihmon të bësh një strukturë dhe skemë më të qartë komunikimi, për të gjithë: kolegët, eprorët, miqtë, familjarët dhe personin e zemrës. Gjej mënyrën e duhur dhe jepi!