Celebrity

Performanca e Rihanna-s në Oscars ishte WOW

Shkruar nga Anabel

13 Mars 2023

Performanca e Rihanna-s në Oscars ishte WOW

Pasi shkëlqeu në tapetin e kuq, Rihanna shkoi, këndoi dhe pushtoi skenën e Oscars.

Këngëtarja, e cila është shtatzënë me fëmijën e dytë, performoi “Lift me up” nga “Black Panther: Wakanda Forever”.

Performanca e Rihanna-s në Oscars ishte WOW

Vokali i Rihanna-s ishte mahnitës dhe po ashtu edhe veshja, e krijuar posaçërisht për të nga Maison Margiela Artisanal.

Performanca e Rihanna-s në Oscars ishte WOW

Fansat nisën menjëherë të shpërndajnë pamjet e performancës në Twitter. "Performanca e Rihanna-s meriton një Oscar," shkroi dikush.