Red Carpet

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Shkruar nga Anabel

13 Mars 2023

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Nata më e madhe e kinematografisë u rikthye në Los Angeles dhe yjet e njohur u kujdesën që të shkëlqenin në tapetin e kuq shampanjë. Shihni në vijim të gjithë pamjet e tyre:

Rihanna

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Emily Blunt

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Lady Gaga

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Cate Blanchett

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Andrea Riseborough

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Michelle Williams

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Salma Hayek

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Andrew Garfield

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Halle Berry

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Michelle Yeoh

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Nicole Kidman

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Elizabeth Banks

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Michael B. Jordan

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Halle Bailey

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Eva Longoria

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Colin Farrell dhe Henry Tadeusz Farrell

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Rooney Mara

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Jenny Slate

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Pedro Pascal

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Kate Hudson

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Melissa McCarthy

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Janelle Monáe

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Deepika Padukone

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Vanessa Hudgens

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Lilly Singh

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Fan Bingbing

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Laverne Cox

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Cara Delevingne

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Ashley Graham

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Brendan Fraser

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Sofia Carson

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Diane Warren

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Monica Barbaro

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Janet Yang

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Jamie Lee Curtis

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Elizabeth Olsen

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Deanne Bray, Troy Kotsue

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Greg Tarzan Davis

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Harry Shum Jr.

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Ruth E. Carter

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Questlove

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Marlee Matlin

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Jay Ellis

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Winnie Harlow

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Hong Chau

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Malala Yousafzai

Tapeti i kuq i Oscars 2023

David Byrne dhe Mala Gaonkar

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Sandra Oh

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Allison Williams

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Mindy Kaling

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Sigourney Weaver

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Sarah Polley

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Zoe Saldana

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Ariana DeBose

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Nicole Kimpel dhe Antonio Banderas

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Florence Pugh

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Lenny Kravitz

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Andie MacDowell

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Ava DuVernay

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Riz Ahmed

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Stephanie Hsu

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Danai Gurira

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Ana de Armas

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Angela Bassett

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Jennifer Connelly

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Austin Butler

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Julia Louis-Dreyfus

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Paul Mescal

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Phoebe Waller-Bridge

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Sabrina Dhowre Elba dhe Idris Elba

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Tems

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Jessica Chastain

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Kerry Condon

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Paul Dano

Tapeti i kuq i Oscars 2023

Fotot: Getty Images