Celebrity

Kris Jenner u shfaq në videoklipin e këngës së Meghan Trainor dhe interneti po e adhuron

Shkruar nga Anabel

11 Mars 2023

Kris Jenner u shfaq në videoklipin e këngës së Meghan
Twitter

A ka ndonjë gjë që Kris Jenner nuk mund ta bëjë? Së fundmi, është mami i të gjithëve, në videoklipin e këngës “Mother” nga Meghan Trainor.
 
Jenner, 67 vjeç, u shfaq si elementi surprizë në videoklip, me flokët e saj biond platin, me një moment alla Marilyn Monroe, vathë diamanti, varëse që bie në sy dhe sigurisht, dukej ikonike!
 
Këtë, e konfirmuan Khloé Kardashian, e cila shkroi në Instagram: “Oh Zooot, po ulëras! Mami, të dua!”; nga Kim, që mendon se mami i saj (ose e të gjithëve) është super e lezetshme dhe nga Kylie, që është mëse krenare për Kris.
 
Sigurisht, edhe interneti nuk mbetet pas:

Pra, Kris më në fund ia fitoi zemrën njerëzve:

"O Zot, kjo është fantastike", tha dikush:

Dikush tjetër u fiksua me këtë performancë:

Një tjetër person thotë se Kris di të përshtatet me kohën dhe se në video, është brilante! 

Ja pra, Kris Jenner nuk është thjesht një mama, është një mama cool!

Artikuj të sugjeruar: