Celebrity

Albumi i ri i Miley: Njerëzit mendojnë se kjo këngë flet për tradhtitë e Liam Hemsworth

Shkruar nga Anabel

11 Mars 2023

Albumi i ri i Miley: Njerëzit mendojnë se kjo këngë flet
Getty Images

Dje, Miley Cyrus publikoi albumin e saj të tetë, “Endless Summer Vacation” dhe fansat menjëherë e dëgjuan dhe dolën në përfundimin se “Muddy Feet” i dedikohet tradhtive të shumta të ish-bashkëshortit të saj, Liam Hemsworth.

Albumi i ri i Miley: Njerëzit mendojnë se kjo këngë flet
COURTESY OF COLUMBIA RECORDS

Specifikisht në vargjet: “Ti mban erën e një parfumi që unë s’e kam blerë/ Tani e di pse i mbyllje perdet/ Dil nga shtëpia ime” dhe “Ti po vjen vërdallë / Me këmbët e tua të pista/ Duhet të bëj diçka për këtë”, njerëzit thonë se kënga lidhet me sjelljen problematike të aktorit.
 
Në fakt, Miley i la disa gjurmë në këngën e saj “Flowers”, në të cilën njerëzit spekuluan se Liam e kishte tradhtuar disa herë ish-partneren e tij, ndërsa këtë herë, me “Muddy Feet” janë të bindur. Ata reaguan në Twitter përmes këtyre postimeve:

"Ajo konfirmoi se Liam Hemsworth e ka tradhtuar shumë herë në këngën e saj "Muddy Feet". E urrejmë Liam", shkroi dikush.

Domosdo dhe një meme:

Një screenshot nga Instagram-i i Azealia Banks:

"Miley ishte e nevrikosur në "Muddy Feet", shkroi një person:

"A mund ta imagjinosh që të jesh Liam dhe të dëgjosh "Muddy Feet"?

Dyshja ka qenë bashkë për rreth 1 dekadë, para se t’i jepnin fund marrëdhënies në vitin 2019. Fillimisht, u tha se ata u ndanë paqësisht dhe pa hatërmbetje, por mos ndosha dedikimet e Cyrus tregojnë të kundërtën?

Artikuj të sugjeruar: