Celebrity

Okaay, kjo mund të jetë e dashura e re e Shawn Mendes

Shkruar nga Anabel

10 Mars 2023

Okaay, kjo mund të jetë e dashura e re e Shawn Mendes
BACKGRID

Prej kohësh në internet po qarkullojnë ca zëra se Shawn Mendes mund të jetë lidhur me aktoren Sabrina Carpenter dhe në fakt, ata dje janë larguar nga festa e albumit të ri të Miley Cyrus, fshehurazi, bashkë!
 
Por, nuk u eci plani, pasi ndërkohë që Sabrina shkonte te makina, Shawn ndaloi për të përshëndetur ca fansa. Siklet.

Thashethemet për dyshen nisën në shkurt, në llogarinë e “Deux Moi” në Instagram. Dikush kishte parë Mendes me Carpenter në një takim romantik dhe kaq u desh. “Deux Moi” bëri kërkimet e duhura dhe po, ishin ata dhe dukeshin shumë rehat me njëri-tjetrin. Një javë pas thashethemeve, dyshja u pa së bashku, duke dalë xhiro në Kalifroni.
 
Mendes, pak kohë më parë ishte lidhur me kiropraktoren Dr. Jocelyne Miranda, 26 vite më e madhe se ai, ndërsa Sabrina, me Dylan O’Brien.
 
Artikuj të sugjeruar: