Fitness

30 këngë që do të të japin shumë motivim (& djersë) në palestër

Shkruar nga Anabel

9 Mars 2023

30 këngë që do të të japin shumë motivim (&
Getty

Sigurisht, të stërvitesh është shumë e shëndetshme, por ama, të gjithë e dinë që edhe kënga e duhur të motivon të japësh maksimumin dhe të thyesh rekordet e vetes. Pikërisht, për këtë, kemi përgatitur një playlistë për ty, që të jesh një bishë në palestër.

"Amsterdam" - MC Kresha

"King" - Lluni

"S'po ma nin" - MC Kresha ft. Lyrical Son

"55555" NR ft. Kaos

"10:35" - Tiësto & Tate McRae

"Cuff It" - Beyoncé

"About Damn Time" - Lizzo

"Kill Bill" - SZA

"I'm Good (Blue)" - David Guetta & Bebe Rexha

"Anti-Hero" - Taylor Swift

"Unholy" - Sam Smith & Kim Petras

"Sweetest Pie" - Megan Thee Stallion & Dua Lipa

"Freaky Deaky" - Tyga & Doja Cat

"RBS (Rich Bish Shit)" - BRS Kash

"Cold Heart (PNAU Remix)" - Elton John & Dua Lipa

"Out Out (ft. Charli XCX & Saweetie)" - Joel Corry & Jax Jones

"Woman" - Doja Cat

"Up" - Cardi B

"Savage Remix (ft. Beyoncé)" - Megan Thee Stallion

"Butter" - BTS

"Let's Go" - Calvin Harris & Ne-Yo

“Good as Hell” - Lizzo

“All the Stars” - Kendrick Lamar & SZA

“FU” - Miley Cyrus & French Montana

“The Runner” - Foals

"No Security" - Skepta

"Praise the Lord" - A$AP Rocky ft. Skepta

“Back That Azz Up” - Juvenile & Lil Wayne

“Nonstop” - Drake

"Stronger" - Kanye West

"Till I Colapse" - Eminem

Artikuj të sugjeruar: