Celebrity

Harry Styles flet për postimin me bluzën e “One Direction”

Shkruar nga Anabel

8 Mars 2023

Harry Styles flet për postimin me bluzën e “One Direction”
Twitter

Kanë kaluar 6 vite që kur “One Direction” u përça dhe ironikisht, anëtarët morën drejtime të tjera, por Harry na e riktheu në vëmendje sërish grupin, përmes një fotoje të postuar në Instastory. Por, mesa duket, e ka postuar foton pa dashje!

Në turin e tij në Zelandën e Re, Harry foli për foton e postuar në Instastory dhe tha: “Besoj se të gjithë kanë sekrete. Ndoshta, disa njerëz zgjedhin t’i mbajnë për vete. Ndoshta, një ditë, pa dashje i postojnë në Instagram Story”, tha ai.

Harry shokoi dhe në të njëjtën kohë u ngjalli shpresën për një ribashkim të grupit fansave në mbarë botën, pasi postoi nga palestra një foto ku mbante veshur bluzën e “One Direction” me portretet e ish-anëtarëve: Niall Horan, Liam Payne, Louis Tomlinson dhe Zayn Malik. Ai e la disa sekonda foton në Instastory dhe më pas e fshiu.

Qartazi, gjithçka paskërka qenë një incident. :(

Artikuj të sugjeruar: