Celebrity

Si rrallëherë, Gigi Hadid flet për Zayn Malik dhe vajzën e tyre 2-vjeçare

Shkruar nga Anabel

6 Mars 2023

Si rrallëherë, Gigi Hadid flet për Zayn Malik dhe vajzën e
Instagram

Gigi Hadid nuk para flet për ish-partnerin, Zayn Malik, por kur e bën, kujdeset që të thotë fjalët më të mira për të, në rolin e tij si baba.
 
“Filozofia jonë e bashkëprindërimit lidhet me lumturinë e vajzës sonë. E kemi prioritet”, tha modelja, duke shtuar se ka kaluar një kohë të gjatë pranë tij.

“Fakti që ajo mund të kalojë kohë me të dy prindërit më gëzon shumë”, u shpreh Gigi. Gjithashtu, ajo theksoi se kur është e zënë me karrierën e saj si modele, vogëlushja e tyre, qëndron me babin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)


Sigurisht, ajo foli edhe për vogëlushen 2-vjeçare, Khai, duke thënë se: "I ka dhënë kaq shumë".

"Gjithnjë kam dashur të bëhem nënë, por kurrë s’kam qenë e fiksuar me këtë, as nuk mendoja se kam ardhur në këtë planet për t’u bërë nënë. Kam qenë e organizuar, ndaj lindja e Khai-t erdhi si një bekim. Jam shumë e lumtur që jam një nënë e re”, shtoi modelja.
 
Gigi u shpreh se Khai pëlqen shumë disa gatime britanike, gjithashtu thotë edhe disa fjalë me theks anglez, të cilat e ëma i adhuron.
 
Khai ka lindur para 2 viteve, kur Gigi dhe Zayn ishin ende bashkë. Ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre, pas zërave se Zayn u përfshi në një sherr dhe qëlloi ish-vjehrrën e tij, Yolanda Hadid. Ai i mohoi kategorikisht akuzat, por u nda nga Gigi, por sërish përkujdesen për vajzën e tyre.

Artikuj të sugjeruar: