Moda

Ok, mesa duket, rikthimi i fjongove qenkërka më serioz nga sa e mendonim

Shkruar nga Anabel

6 Mars 2023

Ok, mesa duket, rikthimi i fjongove qenkërka më serioz nga sa e
Instagram

Kudo nëpër TikTok kemi parë që fjongot janë rikthyer dhe në fakt, mirë kanë bërë sepse duken kaq cute dhe delikate.
 
Gjithnjë e më shumë gocat po i përdorin, madje edhe personat e famshëm duket se e kanë aprovuar si trend, pasi fjongot janë fiks për pranverën, kombinuar me fustane të freskët me lule, blush në ngjyra të ëmbla dhe penel pastel.
 
Sigurisht, një prej vajzave që e ka provuar menjëherë trendin është Hailey Bieber dhe ajo duket kështu:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Por, fjongoja është prezente edhe nëpër pasarela, thonj dhe kombinime që janë gjithçka, veçse bazike.

Fustan elegant:

Ok, mesa duket, rikthimi i fjongove qenkërka më serioz nga sa e
@shopify/ Pinterest

Në flokë

Ok, mesa duket, rikthimi i fjongove qenkërka më serioz nga sa e
barbi3-bitches/ Twitter

Në thonj

Ok, mesa duket, rikthimi i fjongove qenkërka më serioz nga sa e
@lauras6261/ Pinterest

Në doreza

Ok, mesa duket, rikthimi i fjongove qenkërka më serioz nga sa e
amaicabyles.blogspot.com

Si shall elegant

Ok, mesa duket, rikthimi i fjongove qenkërka më serioz nga sa e
JustJared.com

 Artikuj të sugjeruar:

 

MOS I HUMBISNI