Celebrity

Thuhet se Pete Davidson dhe e dashura e tij kanë bërë aksident me makinë

Shkruar nga Anabel

6 Mars 2023

Thuhet se Pete Davidson dhe e dashura e tij kanë bërë aksident me
PHOTO: RICH FURY/GETTY; DIMITRIOS KAMBOURIS/GETTY

Thuhet se komediani Pete Davidson dhe e dashura e tij Chase Sui Wonders, kanë pësuar një aksident automobilistik, duke u përplasur me një hidrant zjarri në “Bevery Hills”, Kaliforni.
 
Sipas “TMZ”, Davidson (29 vjeç) dhe Chase Sui (26 vjeç) janë aksidentuar si pasojë e shpejtësisë të lartë, duke u përplasur me hidrantin dhe duke u larguar në anën tjetër të rezidencës. Fatmirësisht, nga ky aksident nuk pati asnjë të lënduar.
 
Deri më tani, as Davidson dhe as Wonders nuk kanë reaguar për ngjarjen e ndodhur.
 
Davidson dhe Chase Sui kanë që prej janarit që dalin bashkë, janë shfaqur të kapur për dore dhe shpesh, duke u puthur. Ata nuk kanë komentuar as romancën e tyre, por si gjithmonë, thashethemeve nuk u shpëton dot njeri.

Artikuj të sugjeruar: