Celebrity

Madonna (64 vjeç), mund të ketë një të dashur të ri, 29-vjeçar

Shkruar nga Anabel

1 Mars 2023

Madonna (64 vjeç), mund të ketë një të dashur të
Instagram

Sipas “Daily Mail”, Madonna është ndarë nga ish-partneri, modeli Andrew Darnell dhe nuk ka vonuar shumë për të krijuar një lidhje të re me boksierin 29-vjeçar, Josh Popper, i cili është edhe trajneri i djalit të saj.
 
Boksieri ka postuar 3 foto në Instagram, një një prej të cilën, Madonna, e veshur me të zeza, ka “përqafuar” krahun e boksierit. Ndërkohë, njerëzit janë çuditur jo pak me faktin që Madonna është krah Josh dhe sigurisht, nuk kanë hezituar të komentojnë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Josh Popper | Boxing Coach (@_joshpopper)

"S'ka mundësi! Mbretëresha", shkroi dikush.

Madonna (64 vjeç), mund të ketë një të dashur të

"A është Madonna?!", pyeti dikush që s'po u besonte syve.

Madonna (64 vjeç), mund të ketë një të dashur të

Madonna (64 vjeç), mund të ketë një të dashur të

Dhe sigurisht, shumë dashuri për Madonna-n.

Madonna (64 vjeç), mund të ketë një të dashur të 

Madonna (64 vjeç), mund të ketë një të dashur të

As Madonna dhe as boksieri nuk e kanë konfirmuar romancën, por gjithsesi, zërat vijojnë të qarkullojnë vërdallë.

Artikuj të sugjeruar: