Celebrity

Njerëzit gërmuan në të shkuarën dhe gjetën postimet në të cilat Hailey vdiste për Selena –Justin

Shkruar nga Anabel

1 Mars 2023

Njerëzit gërmuan në të shkuarën dhe gjetën
harpersbazaar.com

Gjithmonë e më shumë njerëzit po gërmojnë në skutat më të thella të Twitter-it për të gjetur postime të vjetra të Hailey Bieber dhe i gjithë mundi i tyre, me thënë të drejtën, nuk po shkon kot.
 
Së fundmi, në Twitter po burojnë screenshot-e nga postimet e Hailey-t në vitin 2011, në të cilat ajo shprehte pëlqimin për lidhjen e Justin (tashmë bashkëshorti i saj) me Selena Gomez.

Njerëzit gërmuan në të shkuarën dhe gjetën
Twitter

“Jam 100% skuadra #Jelena”, ka shkruar Hailey në 27 maj të vitit 2011.

Njerëzit gërmuan në të shkuarën dhe gjetën
Twitter


“S’më intereson çfarë thonë të tjerët, por Justin Bieber dhe Selena Gomez janë përkufizimin i ëndrrës adoleshente”, shkroi modelja më 23 shtator 2011, pa e ditur se një ditë këto postime do të përdoreshin kundër saj.

Njerëzit gërmuan në të shkuarën dhe gjetën
Twitter

“Selena Gomez është kaq e lezetshme”, kishte shkruar ajo më 7 tetor, 2011 dhe më pas, të tjera postime ku shprehte aprovimin e saj karshi lidhjes super të përfolur të Sel dhe Justin.

Njerëzit gërmuan në të shkuarën dhe gjetën
Twitter


Por, ja si ndryshojnë gjërat dhe sot që flasim, Hailey dhe Selena janë përfshirë në një sherr virtual, i cili më shumë po ndizet nga fansat e tyre. Gjithçka nisi me një video në të cilat Selena fliste për vetullat e saj. Disa orë më vonë, Kylie Jenner dhe Hailey Bieber postuan një foto të vetullave të tyre dhe njerëzit menjëherë i akuzuan vajzat se po talleshin me Selena-n.
 
Nuk vonoi shumë dhe në rrjet qarkulloi një video e vjetër, në të cilën shfaqej Hailey që sapo dëgjonte emrin e Taylor Swift bënte gjestin sikur do të villte dhe Selena komentoi për të mbrojtur shoqen e saj.
 
Që prej atij momenti, mijëra njerëz janë përkushtuar 100% në këtë dramë, i kanë bërë unfollow Kylie Jenner dhe Hailey Bieber dhe po mbështesin në shumë mënyra Selena-n, qoftë duke e ndjekur në Instagram, ose duke blerë produkte nga marka e saj “Rare Beauty”.

Artikuj të sugjeruar: