Celebrity

Pas dramave mes Selena-s, Kylie-t dhe Hailey-t, interneti nuk po ndalet së reaguari

Shkruar nga Anabel

28 Shkurt 2023

Pas dramave mes Selena-s, Kylie-t dhe Hailey-t, interneti nuk po ndalet së
Shutterstock

Selena Gomez, Kylie Jenner dhe Hailey Bieber janë përfshirë në një vorbull drame dhe ndonëse ato mund të kenë dalë nga vorbulla, interneti ka ngecur atje dhe po e shijon këtë moment.

Një përmbledhje e vogël: Gjithçka nisi me një video të Selena-s e cila tregoi vetullat, më pas Kylie dhe Hailey postuan një foto ku dukeshin vetullat e tyre. Më pas, Sel komentoi në një video të vjetër, ku Hailey tallej me Taylor Swift. Selena komentoi: “Më vjen keq, shoqja ime është dhe vazhdon të jetë një nga më të mirat”, më pas mbylli TikTok-un, për ta rihapur sërish.

Kylie reagoi duke thënë se nuk e kishte parë fare videon e Selena-s dhe se e gjitha ishte rastësi, por interneti nuk e besoi aspak dhe vendosi të merrte masa, duke i bërë unfollow asaj dhe Hailey-t.

Tanimë, në TikTok e kudo, njerëzit po postojnë pa fund për dramën e momentit dhe këto janë disa nga reagimet, të cilat variojnë që nga mendimet e momentit, deri në gërmimet tek e shkuara:

Disa mendojnë se ajo e ka përndjekur gjatë gjithë jetës:

Fansat e Selena-s po pushtojnë #fyp e TikTok-ut tonë:

Sërish me imitimet:

Ja dhe një tjetër këndvështrim:

Unfollow Kylie-t dhe Hailye-t; follow Selena-s:

Artikuj të sugjeruar: